Yükleniyor...

Tether (USDT) CTO’sundan Açıklama: 15 Ocak’ta Hiçbir Şey Değişmeyecek

Tether CTO’su Paolo Ardoino “What Bitcoin Did” isimli programa katılarak merak edilen soruları cevapladı

tethr cto 15 ocak

Tether CTO’su Paolo Ardoino “What Bitcoin Did” isimli programa katılarak merak edilen soruları cevapladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bilindiği üzere Tether ve USDT etrafında dönen birçok yasal husus var ve 15 Ocak’ta Tether’in istenilen belgeleri yetkili mercilere teslim etmesi bekleniyor.

Bu konularla ilgili olarak katıldığı podcast’te açıklama yapan Ardonio, 15 Ocak’tan sonra hiçbir şeyin değişmeyeceğini ifade ederek şunları söyledi:

“Tether karşılığında para tutuluyor. 2021 yılı için şeffaflığı arttırmayı hedefliyoruz. Güçlü KYC ve AML sunacağız. 15 Ocak’ta işler olduğu gibi devam edecek.”

Ardonio, FUD yayanları eleştirerek, “Tether ve Bitfinex, NYAG’dan gelen taleplere yanıt olarak 2,5 milyondan fazla belge sayfası üretti. Tartışmalar iyi ilerliyor. 15 Ocak’tan sonra işler her zamanki gibi devam edecek” dedi.

FinCEN’e Kayıtlı

Ardonio, Tether’in FinCEN’e kayıtlı ve gerekli kurallara uygun olduğunu dile getirdi. CTO güçlü KYC/AML süreçlerine sahip olunduğu vurgusunu yaptı. CTO, her USDT’nin, 1 USD’ye karşılık geldiğini ve sabitlendiğini dile getirdi:

“Bağlantının ödemeleri yerine getiremediğine dair tek bir kanıt yok. Birçok müşteri kanıt sağladı. Aksini iddia edenler gerçekleri doğru anlamalı.”

 


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x