Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Tether (USDT) Tether (USDT) CTO'sundan Açıklama: 15 Ocak'ta Hiçbir Şey Değişmeyecek

Tether (USDT) CTO’sundan Açıklama: 15 Ocak’ta Hiçbir Şey Değişmeyecek

ABONE OL:google-news

Tether CTO’su Paolo Ardoino “What Bitcoin Did” isimli programa katılarak merak edilen soruları cevapladı.

Bilindiği üzere Tether ve USDT etrafında dönen birçok yasal husus var ve 15 Ocak’ta Tether’in istenilen belgeleri yetkili mercilere teslim etmesi bekleniyor.

Bu konularla ilgili olarak katıldığı podcast’te açıklama yapan Ardonio, 15 Ocak’tan sonra hiçbir şeyin değişmeyeceğini ifade ederek şunları söyledi:

“Tether karşılığında para tutuluyor. 2021 yılı için şeffaflığı arttırmayı hedefliyoruz. Güçlü KYC ve AML sunacağız. 15 Ocak’ta işler olduğu gibi devam edecek.”

Ardonio, FUD yayanları eleştirerek, “Tether ve Bitfinex, NYAG’dan gelen taleplere yanıt olarak 2,5 milyondan fazla belge sayfası üretti. Tartışmalar iyi ilerliyor. 15 Ocak’tan sonra işler her zamanki gibi devam edecek” dedi.

FinCEN’e Kayıtlı

Ardonio, Tether’in FinCEN’e kayıtlı ve gerekli kurallara uygun olduğunu dile getirdi. CTO güçlü KYC/AML süreçlerine sahip olunduğu vurgusunu yaptı. CTO, her USDT’nin, 1 USD’ye karşılık geldiğini ve sabitlendiğini dile getirdi:

“Bağlantının ödemeleri yerine getiremediğine dair tek bir kanıt yok. Birçok müşteri kanıt sağladı. Aksini iddia edenler gerçekleri doğru anlamalı.”

 

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe, 1989 yılında İzmir’de doğdu. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe, mezun olduğundan beri medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto paralara olan ilgisi nedeniyle, bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Coinkolik.com'da editör olarak kripto ile ilgili yazıları paylaşıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar