Tether CTO'su gündeme gelen konulara cevap verdi • Coinkolik
Yükleniyor...

Tether CTO’su gündeme gelen konulara cevap verdi

Tether CTO'su son dönemde sosyal medyada dolaşan iddialara yanıt verdi.

tether mev botu

Tether CTO’su son dönemde sosyal medyada dolaşan iddialara yanıt verdi.

USDT’nin ihraççısı Tether’in CTO’su sosyal medyada dolaşan iddialara yanıt verdi. CTO, büyük kontetnerler hakkındaki soruları cevapladı.

Tether CTO’su akıllardaki soru işaretlerini giderdi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tether‘in baş teknoloji sorumlusu Paolo Ardoino, son zamanlarda çevrimiçi platformlarda dolaşan büyük endüstriyel konteyner görüntüleriyle ilgili söylentilere yanıt verdi. Ancak Bitcoin madencilik operasyonlarının nerede olduğuna dair ayrıntılı bilgi vermeyi reddetti.

Ardoino, 26 Ağustos’ta Twitter üzerinde paylaştığı bir gönderide, 24 Ağustos’ta paylaştığı bir fotoğrafın merak uyandırdığını belirtti. Fotoğrafta, Tether Energy logosu photoshoplanmış bir konteyner görülüyordu ve bu konudaki spekülasyonları artırmıştı. Ardoino, bu fotoğrafın, Tether’in yakında faaliyete geçecek bir Bitcoin madenciliği sahasının kontrol odasını gösterdiğini açıkladı.

Ancak Ardoino, operasyonların tam olarak nerede olduğu konusunda ayrıntı vermekten kaçındı. Sadece Güney Amerika kıtasında bir yer olduğunu belirtti ancak güvenlik nedeniyle daha fazla detay paylaşmadı.

tether usdt depeg

Ardoino ayrıca fotoğraftaki Tether Energy logosunun kasıtlı bir medya kararı olduğunu belirtti. Ekip, fotoğrafın medyada paylaşılacağını bildiği için bunu markalaştırmak istedi. Ancak operasyonun güvenliği açısından büyük logoların yerleştirilmesinin iyi bir fikir olmadığını da ifade etti.

Tether, Bitcoin madencilik endüstrisinde daha fazla şeffaflık sağlamayı amaçlayan “Moria” adlı bir madencilik yazılımı geliştirdiğini açıklamıştı. Ardoino, bu yazılımın madencilik sahalarındaki enerji üretimi hakkında daha kapsamlı veri analitiği sunacağını ve sahanın performansını değerlendirmede yardımcı olacağını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x