TikTok COO'sundan Blockchain İtirafı • Coinkolik
Yükleniyor...

TikTok COO’sundan Blockchain İtirafı

TikTok COO'su çalışanlara gönderdiği bir bilgilendirme e-mail'inde Blockchain'e değindi.

tiktok

TikTok COO’su çalışanlara gönderdiği bir bilgilendirme e-mail’inde Blockchain’e değindi.

TikTok COO’su şirketin rotasına dair bir açıklama e-posta’sında çalışanlara Blockchain’den bahsetti. COO, Blockchain teknolojisinin devrim niteliğinde olduğunu yazdı.

TikTok COO’sundan Blockchain’e Övgü

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TikTok’un COO’su olan V Pappas, içsel bir notta çalışanlara şirketin rotasına dair açıklamalarda bulundu. Bununla birlikte, girişimcilik çabalarına odaklanacaklarını duyurdu. Ayrıca, Blockchain‘in geleceği değiştirebilecek “inanılmaz yeniliklerden” biri olduğunu vurguladı.

tiktok blockchain

Pappas, TikTok’taki başarıları göz önüne alarak ilerlemenin ve kendi girişimcilik tutkularına odaklanmanın doğru zamanı olduğunu ifade etti. Kendi veda mektubunda, yapay zeka, robotik, yenilenebilir enerji, genomik, Blockchain ve IoT gibi birçok teknolojideki inanılmaz yeniliklere dikkat çekti ve bu alanlarda geleceğin önemli değişikliklerle dolu olacağını belirtti.

TikTok, genellikle viral dansları ve kısa içerikleriyle tanınmasına rağmen, son birkaç yılda Web3 projeleriyle ilgilenmeye başladı. Eylül 2021’de TikTok, platformun en popüler içerik oluşturucularının videolarından oluşan bir NFT koleksiyonu yayınladı ve ayrıca 2021 Ağustos ayında Blockchain tabanlı müzik platformu Audius’u entegre etti. Bu adımlar, şirketin blockchain teknolojilerine ve yenilikçi projelere ilgi duyduğunu göstermektedir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x