Yükleniyor...

Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaşan Chainlink (LINK) İlk 10’da

Dünyanın en büyük kripto para birimlerinden olan Chainlink (LINK) %35’in üzerinde yükselmeyi ve ilk 10’a ulaşmayı başardı

chainlink

Dünyanın en büyük kripto para birimlerinden olan Chainlink (LINK) %35’in üzerinde yükselmeyi ve ilk 10’a ulaşmayı başardı. LINK son haftalarda boğa eğilimi gösteriyor ve yatırımcılar kripto para biriminin geleceği konusunda heyecanlı olmaya devam ediyor.

Chainlink (LINK) İlk 10’a Ulaştı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

LINK, son birkaç gün içinde %35’in üzerinde artış gösterdiğinden yatırımcıları ve yeni kullanıcıları çekmeye devam ediyor. LINK, bu yıl Mart ayında 2 dolardan işlem görürken 7,99 dolara kadar yükseldi. Akla gelen ilk soru, boğa piyasasının ne kadar süreceği ve bazı kullanıcıların bu kadar büyük bir boğa koşusundan sonra paralarını satmaya başlayıp başlamadığıdır.

LINK’in fiyatının yükselmesinin nedenlerinden biri fiyat keşfi ile ilgilidir. Piyasanın bu kripto para birimi için bu tür fiyatları hiç görmediği düşünüldüğünde LINK için hangisinin en iyisi olduğunu bilmek mümkün değildir. Bir varlıkta fiyat keşfi gerçekleştiğinde, büyük boğa trendine başlamak kesinlikle zordur.

Aynı zamanda, LINK’in işlem hacmi de hızla arttı. Kripto para, son 24 saat içinde 1.55 milyar dolarlık işlem hacmi ile Tether (USDT), Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) sonra dördüncü sıraya yükseldi.

Chainlink (LINK) Benimsenmesi Artıyor

LINK’in kripto para piyasasında son yıllarda ve aylarda genişlediğini belirtmek gerekir. Blockchain ağı, Chainlink’in piyasa çözümlerini genişletmesine izin verecek çok sayıda firma ve şirketle çalışıyor. Chainlink kurucu ortağı Sergey Nazarov, kripto şirketi NEXO ile ortaklık hakkında şunları söyledi:

“Kullanıcıların almaları gereken faiz ve teminat oranlarını bağımsız olarak zincirlemelerini doğrulayabilmelerini sağlamak için Chainlink’in güvenli ve güvenilir çözüm çözümlerini Nexo’nun popüler borç verme platformuna getirmekten heyecan duyuyoruz.”

Ayrıca Google’ın, Google Cloud çözümleriyle Chainlink ve Ethereum ile çalıştıklarını bildirdikleri bir blog yayını da yayınladığını belirtmek gerekir. Altcoin piyasası büyümeye devam ettikçe, büyük boğa koşuları göreceğiz. LINK tarafından deneyimlenen boğa koşusu kesinlikle son ayların en büyüğüdür.