Yükleniyor...

Ünlü Yatırımcı CryptoWhale: “Ripple Bitcoin’den Daha İyi Performans Gösterecek”

Ripple'ın yerel kripto parası XRP, ünlü yatırımcı ve ticaret danışmanı CryptoWhale'e göre, Bitcoin'e (BTC) karşı üstün teknolojisi ve dijital varlıkların düzenlemelerini takip etmedeki ağırlığı ile desteklenen uzun vadeli yatırımcılar için en umut verici proje.

unlu yatirimci cryptowhale ripple bitcoin den daha iyi performans gosterecek

Ripple’ın yerel kripto parası XRP, ünlü yatırımcı ve ticaret danışmanı CryptoWhale’e göre, Bitcoin’e (BTC) karşı üstün teknolojisi ve dijital varlıkların düzenlemelerini takip etmedeki ağırlığı ile desteklenen uzun vadeli yatırımcılar için en umut verici proje.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto paralar ile ilgili önyargılı olmayan ve duygusal olarak da hareket etmeyen, alım satım tavsiyeleri vermekten hoşlanan ve genellikle dijital varlıkların aşırı değerlenmesini eleştiren CryptoWhale, zaman zaman XRP’yi de eleştiriyor.

Son olarak Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile, XRP’nin uzun vadeli yatırım için Bitcoin’den daha iyi olduğunu ve sonunda başarısızlığa mahkum olacak BTC’yi yeneceğini belirtti.

XRP Bitcoin’den Daha İyidir

Bitcoin ile karşılaştırıldığında CryptoWhale, XRP’nin 3 ila 4 saniyelik işlem hızının Bitcoin’in 10 dakikalık işlem hızı ile karşılaştırıldığında, 1000 kat daha hızlı, daha ucuz, daha ölçeklenebilir bir ağ ve çevre için de daha iyi olduğunu iddia etti.

“XRP, Bitcoin gibi dağıtılmış defter teknolojisini kullanan dijital bir varlıktır, ancak benzerliğin bittiği yer burasıdır.”

Ayrıca CryptoWhale, XRP’nin bağlı olduğu şirket Ripple’ın kripto parayı daha uygun bir hale getirmek için düzenlemelere devam ettiğini ve işleri de doğru yaptığını belirtti.

“Ripple, piyasada aktif olarak düzenlemek için baskı yapan tek şirkettir. Tamamen uyumlu olmalarını sağlamak için devlet kurumları ile de yakın bir şekilde çalışıyorlar, Bu durum, XRP’ye sonunda yok olacak diğer altcoin’lere kıyasla büyük bir avantaj sağlıyor.”

Ripple, sınır ötesi ödemelerin geleceğini şekillendirmeyi amaçlayan, küresel bir düzenleyici çerçeve olan ISO 20022 standardının bir üyesi olan ilk dağıtılmış muhasebe teknolojisi (DLT) şirketidir.

XRP Neden Beklenen Yükselişi Gerçekleştiremiyor?

CryptoWahle’e göre, yatırımcıların %79’u 2017 yılında FOMO’ya kurban gitti ve birçok yatırımcı 2.50 dolarlık şişirilmiş bir fiyatla XRP aldı.

“Pek çok kişi para kaybettiği için XRP’ye karşı nefret duymaya başladı ve bu da kripto para için bilinçaltında olumsuz bir önyargı oluşturdu.”

Yatırımcı kayıplarının yanı sıra, kripto para topluluğu merkezi olmayan finansın evrimine zarar verdiğini düşündükleri, yüksek merkezileştirme seviyeleri nedeni ile XRP’ye şiddetle karşı çıkıyor.

CryptoWhale daha önce yaptığı bir açıklamada da, Ripple’nın bankacılık sistemini değiştirmeye çalışmadığını sadece mevcut bankacılık sürecini kolaylaştırmak için teknolojisini bankalara entegre etmeye çalıştığını belirtmişti. Bu sebep ile, kripto para topluluğunda hakim olan görüşlere rağmen XRP, yıllar boyunca kötü performansına rağmen hayatta kalmayı başarabildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x