Yükleniyor...

USDT, Artık Birçok ATM’de Kullanılabiliyor

Tether, MeconCash ile bir ortaklık gerçekleştirdi.

usdt artik bircok atm de kullanilabiliyor

Tether, MeconCash ile bir ortaklık gerçekleştirdi. Bu ortaklık sonucunda artık Güney Kore’de yaklaşık 14 bin ATM’den USDT çekimi yapılabilecek.

Tether CTO’su Paolo Ardoino, Tether’in MeconCash kripto platformu ile bir ortaklık anlaşması imzaladığını ve şimdi USDT’nin Güney Kore’de 13 bin 600’den fazla ATM’de kullanıcılar tarafından kullanılabileceğini duyurdu.

USDT Ağı Genişliyor

Paolo Ardoino, attığı tweet ile son ortaklık aracılığıyla USDT’nin MeconCash (MCH) ekosistemine katıldığını ve Güney Kore’deki büyük kripto ATM ağında satışa sunulacağını duyurdu. Oradaki kullanıcılar, artık bu stablecoin’i sorunsuz bir şekilde çekebilecekler.

Tether blogda yer alan bir makale, okuyuculara bu platformun kripto ödemeleri, ödüller ve hatta mobil hizmetler ile ilgilendiğini hatırlatıyor. USDT, MeconCash’in kendi ağında kullanmaya başladığı ilk stablecoin. USDT, MCH ekosistemine entegre edildikten sonra, bu, yerel kullanıcıların, trader’lar tarafından çevrimiçi olarak sunulan mal ve hizmetler için ödeme yapmak üzere USDT’yi kullanmasına olanak tanıyacak. Tether ve MeconCash’in bu işbirliği, Tether için çeşitli sorunları çözecek ve geleneksel finansal sistemdeki bazı engelleri ortadan kaldıracaktır.

Tether, MCH ekosistemine USDT eklemenin, kullanıcıların USDT’yi daha kolay ve çok daha sık göndermesine olanak sağlamak için USDT’deki uluslararası havaleleri daha hızlı hale getireceğini ve komisyon ücretlerini düşüreceğini umuyor.

USDT Piyasa Değeri 15 Milyar Doları Aştı

Bugün erken saatlerde, Tether, stablecoin’i USDT’nin bir başka önemli dönüm noktasına ulaştığını duyurdu: piyasa değeri 15 milyar doları aştı.

Paolo Ardoino, USDT’nin “başarı öyküsünü” paylaşarak, bu ilerlemenin sadece Tether’in stablecoin’i ile ilgili olmadığını, aynı zamanda tüm kripto para endüstrisinin ilerlemesini de gösterdiğini belirtti. Kripto para varlıklarının bir değer deposu olarak kazandığı genel ilerleme perakende ve kurumsal yatırımcılar tarafından daha fazla güven kazandığını gösteriyor. Ardoino, mevcut 15 milyar dolarlık piyasa değeri değerinin, kripto para varlıklarının mevcut boğa koşusu sırasında elde edildiğine inanıyor.

Son zamanlarda, Tether CoinMarketCap’te üçüncü sırada yer alarak Ripple’ın XRP’sini bir basamak geriye itmeyi başardı. Bu, 2020’de ikinci kez gerçekleşti ve şu ana kadar USDT üçüncü kripto para birimi olmaya devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner