Yükleniyor...

Uzun Zamandır Beklenen Ripple Rallisi Başlıyor: XRP Ne Kadar Yükselebilir?

Kripto para camiasında yakından takip edilen bir kripto para birimi analistine göre, uzun zamandır beklenen XRP boğa piyasası nihayet geldi.

Uzun Zamandir Beklenen Ripple Rallisi Basliyor XRP Ne Kadar Yukselebilir

Kripto para camiasında yakından takip edilen bir kripto para birimi analistine göre, uzun zamandır beklenen XRP boğa piyasası nihayet geldi.

Kripto analisti ve trader Credible Crypto, Twitter’da 63.000 takipçisine, üçüncü en büyük kripto para biriminin güçlü bir ralli için hazır olduğunu söyledi.

“Bayanlar ve baylar, XRP’de 2. perde başlıyor.”

xrp 1

Trader’ın grafiğine göre XRP, 0,40 dolara kadar yükselebilir ve mevcut fiyatı 0,318 dolar olduğu düşünülürse bu yükseliş %25’in üzerinde bir artışı temsil eder.

XRP Resmi Olarak Ayı Piyasasından Çıktı

Yatırımcılar tarafından “Standart” olarak adlandırılan kripto varlığının yükseliş potansiyelini gören tek analist Credible Crypto değil. Trader Pentoshi’de Twitter camiasına, XRP’nin resmi olarak ayı ülkesinden ayrıldığını söyledi.

XRP, yükselmeye başladığından beri ilk kez bir haftanın en yüksek seviyesinde kapandı. 2017’de direnç gösteren 0,30 dolar seviyesini, 2018’de desteği geri getirdi ve şimdi geri çekildi. Bu XRP’nin boğa koşusunun resmi olarak başladığını gösteriyor.”

Pentoshi’nin grafiğine göre, XRP’nin anlık hedefi 0,4755 dolar gibi görünüyor. Kripto para bu seviyeyi aşarsa, bir sonraki direnç 0,9316 dolarda duruyor.

xrp ayi piyasasi

XRP’nin boğa piyasasının arkasındaki beklenti, kripto varlığı performans açısından rakiplerine yetiştiğinde ortaya çıkıyor. Son ralli ile, üçüncü en büyük kripto, bugüne kadar neredeyse %65 artarken, Bitcoin (BTC) %70’in üzerinde bir kazanç elde etti ve Ethereum, aynı süreçte %430’un üzerinde büyüdü.

Ancak tüm analistler XRP’nin yükseliş potansiyeline ikna olmuyor. Deneyimli trader Peter Brandt, Ripple’ın toplam XRP arzının yarısından fazlasına sahip olmasının potansiyel bir sorumluluk olduğuna inandığı için XRP’ye karşı dikkatli olduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner