Valkyrie'den Bitcoin ETF Başvurusu • Coinkolik
Yükleniyor...

Valkyrie’den Bitcoin ETF Başvurusu

Varlık yöneticisi Valkyrie resmi olarak spot Bitcoin ETF'si başvurusunda bulundu.

bitcoin etf

Varlık yöneticisi Valkyrie resmi olarak spot Bitcoin ETF’si başvurusunda bulundu.

Valkyrie Funds, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) sunduğu yeni bir dosya ile ilk spot Bitcoin ETF’si için yarışa katıldı.

Valkyrie Funds da Bitcoin ETF Yarışına Katıldı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Valkyrie Funds, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) sunduğu yeni bir dosyalama ile spot Bitcoin ETF’si furyasına katıldı. Şu anda bir Bitcoin Stratejisi ETF’si ve bir Bitcoin Miners ETF’si sunan Valkyrie Funds, bu yeni ETF ile spot Bitcoin piyasasına odaklanmayı hedefliyor.

Valkyrie Bitcoin Fonu adı verilen ETF, CME CF Bitcoin Referans Oranı’nı kullanarak Bitcoin’in performansını yansıtmayı istiyor. Fonun hisseleri, güvenin planladığı şekilde Nasdaq borsasında BRRR kodu altında listelenmek istiyor.

valkyrie

SEC henüz bir spot Bitcoin ETF’sini onaylamadı. Ancak WisdomTree, Invesco ve BlackRock gibi diğer şirketler de geçtiğimiz günlerde spot Bitcoin fonları için başvuruda bulundu. Bu şirketler, spot Bitcoin ETF’lerinin SEC tarafından onaylanması halinde, yatırımcılara kolaylıkla spot Bitcoin piyasasına erişim imkanı sunmayı amaçlamaktadır.

Bu gelişmeler, spot Bitcoin ETF’lerinin ABD’de halka arz edilebilmesi için yapılan çabaların yansıması. Spot Bitcoin ETF’lerinin onaylanması, Bitcoin’in genel kabulünü ve yatırımcılar arasındaki erişimini artırabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x