Yükleniyor...

Voyager Bilmecesi Çözülmek Üzere

Voyager, ABD hükümetiyle yapılan anlaşmalar sonucunda, Binance US ile yürütülen satış sürecinin devam edeceğini duyurdu.

voyager digital

Voyager, ABD hükümetiyle yapılan anlaşmalar sonucunda, Binance US ile yürütülen satış sürecinin devam edeceğini duyurdu.

Geçtiğimiz yıl iflas bildiren Voyager, uzun süredir hukuksal süreçlerle mücadele ediyor. Daha önce Voyager, FTX’e satılmak üzereydi. Ancak FTX’in iflas etmesi, Voyager’ın boşa düşmesine yol açtı. Sonraki süreçlerde Binance, Voyager’ın güçlü alıcısı olarak bir teklifte bulundu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Voyager’ın, Binance US’a 1 milyar dolarlık bir ücret karşılığında satılması ABD iflas mahkemesi tarafından onaylanmıştı. Ancak, düzenleyici baskılardan dolayı süreçler aksadı. Son olarak Voyager, hükümet ile yapılan anlaşmalar sonucunda bu satış sürecinin devam edeceğini duyurdu.

Voyager, Satış Sürecine Devam Edecek

İflas süreçlerine yoğun mesai harcayan Voyager, Binance US ile yürüttüğü satış işlemlerinin devam edeceğini belirtti.

Voyager, geçtiğimiz gün New York Bölge Mahkemesi’ne bir başvuruda bulundu. Bu başvuru sonucunda, Voyager’ın, Binance US’a satışının planlandığı şekliyle ilerleyebileceği konusunda anlaşmaya varıldı. Anlaşma, Voyager Resmi Teminatsız Alacaklılar Komitesi ve ABD hükümeti arasında gerçekleşti.

Kripto kredi platformu Voyager, süreçlerin kaldığı yerden devam edeceğini Twitter aracılığıyla duyurdu. Bu haber, Voyager’ın token’ı olan VGX’in de yükseliş yaşamasını sağladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x