Yükleniyor...

XRP Kullanıcıları Endişeli, Dijital Varlıkta Neler Oluyor?

Ripple hayranı ve uzun süredir XRP yatırımcısı olan bir kişi, piyasadaki üçüncü en büyük kripto varlığının geleceği hakkında endişeli olduğunu söyledi ve Reddit'te viral oldu.

xrp kullanıcıları

Ripple hayranı ve uzun süredir XRP yatırımcısı olan bir kişi, piyasadaki üçüncü en büyük kripto varlığının geleceği hakkında endişeli olduğunu söyledi ve Reddit’te viral oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“Uzun vadeli hodlerlar güvenlerini kaybediyor” başlıklı subreddit en üst sıralara yükseldi. Kripto para trader’ı XRP’nin benimsenme seviyesinin ve Ripple’ın Talep Üzerine Likidite (ODL) adı verilen kripto bazlı ödeme ürününün, kripto para biriminin fiyatını artırıp artıramayacağını sorguladı.

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse da dahil olmak üzere Ripple yöneticileri tarafından yapılan, önemli sayıda bankanın XRP’yi kullanacağını belirten açıklamalarının henüz gerçekleşmediğini söyledi.

“Garlinghouse ve Schwartz düzinelerce bankanın XRP kullanacağını, Ripple’ın büyük isimlerle çalışacağını söyledi; ancak iki yıl geçti ve çok az şey halka duyuruldu… Belki de gelişmeler perde arkasında olmaya devam ediyor, ancak şu ana kadar kullanım durumu / ODL’nin fiyat üzerinde olumlu bir etkisi olmadı ve XRP Bitcoin ile birlikte hareket etmeye devam etmektedir.” dedi.

Yatırımcı ilk kez 2017 yılında XRP aldığını ve satış yapmayı düşünmediğini söyledi.

Yatırımcının eleştirilerine en iyi yanıt, Ripple’ın XRP tabanlı likidite ürünü için artan hacmi oldu.

“Ripple, 2020’de Latin Amerika, Asya-Pasifik ve Avrupa’da yeni bir pazar sunacaklarını açıkladı.(XRP 2019 Q4 Markets Raporunda açıklandı) Açıkçası XRP, üretim’deki kullanım durumunu bugün herhangi bir ölçekte sunan tek varlıktır.”

Ripple, Aralık ayında C Serisi finansman turunda 200 milyon dolar topladı ve bu fonları; XRP tabanlı havale platformunu büyütmek, XRP Defter’indeki gelişmeyi artırmak, yeni beceriler katmak ve müşterilerine daha iyi hizmet vermek için kullanacağını söyledi.

XRP 2020’de geleneksel pazarlardan daha iyi performans gösteriyor. Yıla 0.1936 dolar’dan başladı, Şubat ayında  0.3372 doları gördü ve sonra Ocak seviyelerine tekrar döndü. Dijital varlık şu anda bu haberin yazıldığı sırada 0.1960 dolardan işlem görüyor.