Yükleniyor...

XRP’den Sonra Litecoin’de de Spark Token (FLR) Airdrop’u Gerçekleştirilecek

Yılın ikinci çeyreğindeki kullanıma sunulması beklenen Flare Networks, en büyük beşinci kripto para birimi Litecoin’i de ağına entegre edeceğini duyurdu

Litecoin Spark Token airdrop'u

Yılın ikinci çeyreğindeki kullanıma sunulması beklenen Flare Networks, en büyük beşinci kripto para birimi Litecoin’i de ağına entegre edeceğini duyurdu. Bu gelişmeyle birlikte Litecoin ağı, akıllı sözleşme işlevselliği kazanacak ve kapasitesini arttıracak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Spark Token (FLR) airdrop’u geride bıraktığımız Aralık ayının başında XRP yatırımcıları için gerçekleştirilmişti. SEC’in Ripple’a yönelik dava hamlesi sonrasında hak edilen FLR token’ların dağıtılıp dağıtılmayacağı merak konusu olmuştu. Ancak sonrasında FLR token’ların airdrop kapsamında dağıtımının gerçekleştirileceği açıklanmıştı.

Ripple destekli Flare Networks, Aralık ayında XRP cüzdan adreslerinin anlık ekran görüntüsünün alınmasıyla birlikte önümüzdeki ay FLR token dağıtımına başlayacak. Toplamda 45,8 milyar FLR token dağıtacak. Buna göre airdrop’a katılmaya hak kazanan kişiler bu kapsamda XRP başına 1.0073 FLR alacak.

Flare Networks’ün yılın ikinci çeyreğinde başlatılmasının ardından, airdrop’ta dağıtılması planlanan toplam miktarın yüzde 15’i dağıtılacak. Airdrop’ta dağıtılmak üzere ayrılan token’ların %85’lik kısmının dağıtımı ise 2 yıla yayılacak. XRP yatırımcıları için FLR airdrop sürecinin maksimum 34 ay sürmesi bekleniyor.

Litecoin Sahiplerine 5 Milyar Token Dağıtılacak

Öte yandan Litecoin yatırımcılarına da airdrop kapsamında toplamda 5 milyar token dağıtımı gerçekleştirilecek. Litecoin ağının Flare Networks ekosistemine entegrasyonu hakkında daha fazla ayrıntının önümüzdeki hafta açıklanması bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x