3AC Kurucuları Yeni Bir VC Fonu Kurdular • Coinkolik
Yükleniyor...

3AC Kurucuları Yeni Bir VC Fonu Kurdular

Three Arrows Capital (3AC) kurucuları yeni bir venture capital fonu kurdular.

Three Arrows Capital

Three Arrows Capital (3AC) kurucuları yeni bir venture capital fonu kurdular.

Three Arrows Capital kurucuları, “3AC Ventures” adlı yeni bir girişim sermayesi fonu başlattılar. Firma, kaldıraç kullanmadan üstün getirilere odaklanacaklarını belirtti. OPNX borsası da bu yeni fonun ekosistem ortağı olduğunu duyurdu.

Three Arrows Capital Kurucularından Yeni Bir Yatırım Fonu Hamlesi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Three Arrows Capital kurucuları yeni bir girişim sermayesi fonu başlattılar. Bununla birlikte OPNX borsası da bu girişimin arkasında olduğunu belirtti.

OPNX’nin kurucuları Su Zhu ve Kyle Davies, aynı zamanda Three Arrows Capital‘in kurucu ortaklarıdır. Kyle Davies, “3AC öldü, çok yaşa 3AC Ventures” şeklinde bir yorumda bulundu.

Three Arrows Capitalin Kurucu Ortagi Hapse Girebilir

Three Arrows Capital, geçmişte kripto piyasalarında kaldıraçlı ticaret ve Terra Luna ekosistemindeki çöküş gibi olumsuz olaylar yaşamıştı. İflas başvurusu sırasında 3AC’nin 3,4 milyar dolarlık alacağı olduğu belirtilmişti.

OPNX, Nisan ayında faaliyete geçti ve başlangıçta düşük ticaret hacmi ile başladı. Ancak zaman içinde günlük ortalama hacimleri 30 milyon doları aşmaya başladı. Borsa, yerel tokeni OX’i piyasaya sürdü ve piyasa değeri 300 milyon doları aştı.

Bu gelişmelerle birlikte, Three Arrows Capital kurucularının yeni girişim sermayesi fonuyla kripto para sektöründeki faaliyetlerini sürdürmeye devam etme çabası göze çarpıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x