Yükleniyor...

“Halving sonrası yukarı yönlü hareket başlayacaktır!”

İstanbul Blockchain Summit 2024'te Crypto House'ın kurucu ortaklarından Onur Barık yayınımıza konuk oldu.

İstanbul Blockchain Summit 2024’te Crypto House’ın kurucu ortaklarından Onur Barık yayınımıza konuk oldu.

Crypto House’ın kurucu ortakları arasında yer alan Onur Barık, İstanbul Blockchain Summit 2024’te Coinkolik’e konuştu. Kripto topluluklarının gelişimi adına bu tarz etkinliklerin önemli olduğunu belirten Barık, piyasa hakkındaki dikkat çekici görüşlerini belirtti.

Halving öncesi temkinli olduğunu belirten analist, geçmişteki halving’ler ile günümüzü kıyasladı. Önceki üç halving’ten sonra yükseliş yaşandığını ifade eden Barık, halving sonralarındaki 8-14 ay arasındaki boğa sezonuna parmak bastı. Fakat, bir yandan da dikkatli olmanın önemini vurgulayan analist, bir düzeltme yaşayıp daha sonrasında halving’e gireceğimizi dile getirdi.

Yükseliş sezonunda öne çıkabilecek trendleri değerlendiren analist, RWA ve AI furyasının önemli bir yer edinebileceğini belirtti. Bu iki trendin önümüzdeki boğa sezonuna damga vurabileceğinin sinyallerini vermiş oldu.

Röportajı izlemek için tıklayınız.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner