Yükleniyor...

Trend Avcıları Bölüm 3: Bitcoin’in gidişatı, Altcoin’ler ve keşfedilmemiş ekosistemler

Coinkolik'in YouTube kanalında yayınlanan Trend Avcıları, üçüncü bölümde yeni trendleri, Dymension (DYM) gidişatını ve Bitcoin analizini ele aldı.

Coinkolik’in YouTube kanalında yayınlanan Trend Avcıları, üçüncü bölümde yeni trendleri, Dymension (DYM) gidişatını ve Bitcoin analizini ele aldı.

Coinkolik’in YouTube kanalında başlayan Trend Avcıları, üçüncü bölümünde kripto piyasasının ilerleyişini, Altcoin’lerin ne zaman hareketleneceğini ve fırsat sunabilecek ekosistemleri inceledi. Trend Avcıları, özellikle Bitcoin’deki olumlu havanın altını çizdi.

Trend Avcıları’nın üçüncü bölümüne göre, Bitcoin’deki yukarı yönlü fiyat hareketi oldukça kuvvetli gidiyor. Bu Bölümde, özellikle ETF sonrası oluşturulan kâr satışlarının yavaşlamasıyla beraber piyasanın rahatlamasına değinildi. BTC’nin 38.500 dolardan harekete geçerek neredeyse fire vermeden 51.000 doları aşması ön plana alındı.

Trend Avcıları, ilerleyen süreçlerde BTC’nin nasıl bir fiyat hareketi sergileyebileceğine değindi. BTC’nin sert yükselişine ısrarla değinen ekip, özellikle altcoin’lerin durumunu ve farklı ekosistemlerin altını çizdi. Trend Avcıları’ndan Yağız, kripto para piyasasındaki gidişatı daha çok teknik taraftan inceleyerek potansiyelli ekosistemlerden bahsetti.

Trend Avcıları’ndan Özgür ise işin temel analiz tarafını baz alarak, BTC’nin fiyat hareketlerini güncel ve ilerki süreçler için ele aldı. Ekip, altcoin’lerde beklenen hareketlerin henüz gelmeme sebebini BTC dominasyonunun öneminyle vurguladı.

Bitcoin’deki önemli seviyeleri, Altcoin’lerin ne zaman harkete geçebileceğini ve hangi ekosistemlere dikkat edilmesi gerektiğini merak edenler, Coinkolik YouTube kanalından Trend Avcıları’nın üçüncü bölümünü izleyebilirler.

İzlemek için: Tıklayınız

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner