Yükleniyor...

Kraken, Formula 1’de yeni bir promosyon düzenliyor

Kraken Formula 1 takımlarından Williams Racing ile birlikte Formula 1'de yeni bir etkinlik düzenliyor.

kraken

Kraken Formula 1 takımlarından Williams Racing ile birlikte Formula 1’de yeni bir etkinlik düzenliyor.

Kraken, bu senenin başında Formula 1’de yarışan efsanevi takımlardan Williams Racing’e sponsor oldu. Sponsorluğun ardından Kraken motor sporları dünyasına renk katmaya devam ediyor.

Kraken, Williams Racing Formula 1 ile ABD Grand Prix’ine hazırlanıyor

Kraken, Williams Racing Formula 1 takımıyla ortaklık yaparak yeni bir promosyon düzenliyor. Bu promosyonda, katılımcılar yaklaşan ABD Grand Prix’sinde yarışan yarış arabalarında görünecek bir NFT seçme şansına sahip olacaklar. Kraken, çekilişleri duyurmak için Twitter platformunu kullanıyor ve kazananlar, 22 Ekim’de Austin, Teksas’ta yapılacak ABD etkinliğinde yarışan iki Williams Racing arabasından birinde favori NFT’lerini seçebilecekler.

williams fw45 1

Bu yılın başlarında Kraken, F1 sezonu boyunca arabalarda “KrakenNFT müşterilerinin sahip olduğu dijital koleksiyon ürünlerini sergilemeyi” planladığını açıklamıştı. Bu yeni promosyon çabaları, Kraken’in ABD’deki müşteri tabanını artırma ve kripto borsası için kazançları artırma hedeflerine katkıda bulunmayı amaçlıyor. ABD’deki kripto para birimi borsaları için düzenleyici ortam belirsizliğini koruyor olsa da, Kraken geçen ay ABD ticaret hacimlerindeki payının önemli ölçüde arttığını bildirdi. Bu nedenle, Kraken’in ABD’de daha fazla müşteri çekme çabalarının olumlu sonuçlar verdiği görülüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x