Yükleniyor...

Kripto Emre: “Bu Yaz Çok Çılgın Bitcoin Hareketleri Gelmesi Lazım”

Lider kripto para varlığı Bitcoin'in dalgalı günleri nihayete ermiş değil.

emre kripto

Lider kripto para varlığı Bitcoin’in dalgalı günleri nihayete ermiş değil. Dijital varlıktaki volatilite oranları yatırımcıları ürkütürken, kripto para analistleri de bu duruma sessiz kalamıyor. Birçok yerli kripto para analisti ve trader Bitcoin’in günlük fiyat hareket grafiğini paylaşarak; varlığın gidişatına ilişkin eleştiriler yapıyor. Yerli kripto para topluluğunun sevilen isimlerinden Kripto Emre de bu konuda görüşlerini açıkladı.

Bu Seviyeler Beni Kesmez

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto Emre, lider kripto para biriminin test etmekte olduğu seviyelere atıfta bulunarak şu açıklamada bulundu:

“Bitcoin 9,650 dolar üzerinde kalabilirse yeniden 10,000 dolar seviyelerini test edecek, kırabilirse 10.200 dolar seviyeleri test edilecek vs. Ama bunlar beni kesmez. Bu yaz çok çılgın hareketler gelmesi lazım. Yine her köşede insanlar Bitcoin’i konuşmalı, öyle günler gelsin istiyorum.”

Yine kripto para topluluğunun bir başka sevilen ismi, analist Crypto Kemal ise Kripto Emre’nin tweet’ine şu yanıtı vererek bir nevi sinyal vermiş oldu:

“DeFi öncü olacak gibi…”

Ethereum’dan Hala Umutluyum

Kripto Emre Bitcoin’in yanı sıra, ikinci sırada yer alan kripto para varlığı Ethereum hakkında görüşlerini sıralayarak şunları söyledi:

“Önümüzdeki bir kaç ay için Ethereum’dan hala umutluyum ve olumlu bakıyorum ancak kısa vadeciler isterlerse bu seviyelerden kâr satışı yapabilirler.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x