Yükleniyor...

Santiment’e Göre Balinalar Ethereum’ları (ETH) Satmıyor ve Bitcoin (BTC) Alıyor

Santiment şirketi tarafından sağlanan veriler, kripto para balinalarının düşüşte Bitcoin aldığını ve Ekim ayından bu yana ellerinde tuttukları ETH'den ayrılmak için acele etmediklerini gösteriyor.

btc eth balina

Santiment şirketi tarafından sağlanan veriler, kripto para balinalarının düşüşte Bitcoin aldığını ve Ekim ayından bu yana ellerinde tuttukları ETH’den ayrılmak için acele etmediklerini gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Santiment analitik ekibi, Bitcoin ve Ethereum’u izleyen en iyi göstergelerinin son davranışları hakkında bir rapor yayınladı. Rapora göre, kripto para balinaları düşüşteki varlıklarına daha fazla Bitcoin ekliyor ve geçen yılın Ekim ayı başlarında satın aldıkları Ethereum’u sıkı sıkı tutuyorlar.

100-1.000 BTC Cüzdan Sayısı İstikrarlı Bir Şekilde Artıyor

Santiment verilerine göre, büyük Bitcoin sahipleri mevcut BTC düşüşünden yararlanıyor ve lider kripto para birimini satın almaya devam ediyor. Ayrıca 100-10.000+ Bitcoin tutan cüzdan sayısı neredeyse üç haftadır istikrarlı bir şekilde artıyor.

8000 0

Borsalardaki Bitcoin arzı, Mayıs ayı sonlarında yaşanan son düşüşten önce büyük bir artış gördükten sonra geriledi. Yani kripto para birimlerinin büyük bir kısmı artık kripto para borsalarından soğuk depo adreslerine taşınıyor.

Santiment, bunun bir yükseliş işareti olduğunu vurguluyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x