Yükleniyor...

SBF’nin Avukatları Kefalet Koşullarını Revize Etmek İstiyor

Sam Bankman-Fried'ın (SBF) avukatları kefalet koşullarının yeninden değerlendirilmesi için üçüncü kez mahkemeye başvurdular.

sbf

Sam Bankman-Fried’ın (SBF) avukatları kefalet koşullarının yeninden değerlendirilmesi için üçüncü kez mahkemeye başvurdular.

SBF‘nin avukatları mahkemenin kararı neticesinde çok kısıtlı bir alanda ilerleyebiliyorlar. Bu sebeple avukatlar şartların yeniden değerlendirilmesini istedi.

SBF’nin Avukatları Kefalet Koşullarını Revize Etmek için Üçüncü Kez Başvurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Geçtiğimiz yıl piyasada büyük bir şok etkisi yaratarak iflasını açıklayan FTX‘in dava süreci devam ediyor. Davada yargılanan Sam Bankman-Fried’ın (SBF) avukatları kefalet koşullarından şikayetçi. SBF’nin avukatları kefalet koşulları sebebiyle ailesinin telefonlarını izleyememekten şikayet etti.

SBF

Mahkeme dosyasına göre, Bankman-Fried‘ın ebeveynleri için satın alınan yeni cep telefonlarına emrin gerektirdiği şekilde, her beş dakikada bir otomatik olarak fotoğrafını çekemediği için izleme yazılımı yüklenemedi. Bu nedenle, avukatlar, kefalet koşullarının uygulanması için üçüncü bir uzatma talep ettiler.

Bununla birlikte hukuk ekibi, cep telefonlarının izlenmesi için bir çözüm bulduklarını belirtti. Bu sebeple fazladan zamana ihtiyaçları olduğunu mahkemeye açıkladılar. Yargıç Kaplan, Bankman-Fried’ın ailesinin evinde internet erişimi olan bir “elektronik cihazlar bahçesi” olduğunu vurguladı ve Bankman-Fried’in tanık kurcalama girişiminde bulunduğuna inandığını söyledi. 28 Mart’ta Bankman-Fried’ın ebeveynleri, onun cihazlarına erişimini sınırlamaya rıza gösterdi ve evlerine yasaklanmış elektronik cihazları getirmemeyi kabul etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x