Yükleniyor...

TRON’un Kullanım Alanları Genişliyor

TRON ekosistem araçları dünya çapında genişlemeye devam ediyor.

tron kullanim oranlari artis gosteriyor

TRON ekosistem araçları dünya çapında genişlemeye devam ediyor. Son olarak TRON ve MeconCash güçlerini birleştirdi. Yapılan anlaşma ile birlikte TRX ve Güney Kore Wonu ülke çapında nakit noktalarında değiştirilebilir hale geldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

TRON, kullanıcılarının günlük yaşamlarını kolaylaştırmak adına birçok farklı projeye ve işbirliğine imza atıyor. Yapılan son anlaşma neticesinde, Güney Kore’de 13.000’den fazla ATM, kripto para-fiat değişimlerini destekleyecek.

Justin Sun tarafından kurulan TRON ekosistemi özellikle Asya genelinde hızla genişlemeye devam ediyor ve yakın zaman içerisinde piyasaya sürülmesi beklenen TRON 4.0 ile, kripto para birimi daha fazla ölçeklenebilir ve özelleştirilebilir hale gelecek.

Justin Sun yaptığı açıklamada “TRON, MeconCash ile birlikte çalışmaya başlamaktan heyecan duyuyor” dedi. “Kripto ödeme sistemlerinin yükselişi bizim buradaki misyonumuz. İnsanların günlük yaşamlarında daha rahat ve basit şekilde ödeme yöntemlerine erişebilmesini kendimize amaç edindik.” dedi.

Şu anda kripto para kullanıcıları sadece Wirex ve MCO gibi kripto para kartlarını kullanabiliyorlar. TRON’un MeconCash ile entegrasyonu sayesinde, Güney Kore’deki turistler ve yerel kullanıcılar, kriptolarını kolaylıkla fiat para birimine dönüştürebilecek ve birçok prosedürden de kurtulmuş olacaklar.