Yükleniyor...

Unstoppable Domains’den kullanıcılarına mesajlaşma desteği

Unstoppable Domains, kullanıcıları için "Unstoppable Messages" hizmetini sunuyor.

2c029ed0 b3dd 432e af77 997e7a39b8b1 UD Logo Over Black

Unstoppable Domains, kullanıcıları için “Unstoppable Messages” hizmetini sunuyor.

Domain hizmeti sunan şirket, kullanıcıların Coinbase Cüzdan, Lens uygulamaları gibi XMTP özellikli platformlarda herkese mesaj göndermesine izin veren “Durdurulamaz Mesajlaşma” adı verilen bu hizmeti piyasaya sürdü.

Unstoppable Domains’ten kullanıcıları için mesajlaşma hizmeti

Unstoppable Domains kullanıcıları, Ethereum uyumlu platformlarda cüzdan adreslerini veya etki alanlarını girerek insanlara güvenli bir şekilde mesaj gönderebilmektedir.

Bu hizmet aynı zamanda diğer XMTP özellikli topluluklarla da çalışabilir ve Durdurulamaz Etki Alanları’nın diğer Dapp topluluklarına mesaj göndermek için Push Protokolü aracılığıyla Durdurulamaz Mesajlaşmayı kullanmasını sağlamayı planlamaktadır.

web3 pekin

Web3 alan adları, insanların karmaşık kripto adresleri yerine “alice.eth” gibi daha okunabilir adlarla işlem yapmasına imkan tanıyan bir alternatif sunar. Bu sayede kullanıcılar, daha kullanıcı dostu bir deneyim yaşayabilirler.

Durdurulamaz Mesajlaşma, kullanıcıların mesajlarının tam mülkiyetine sahip olduğunu vurguluyor. Mesajlar şifrelenir ve XMTP’nin merkezi olmayan ağında saklanır. Kullanıcılar bu ağa bağlanarak sohbetlerine herhangi bir XMTP platformundan erişebilirler. Kullanıcılar ayrıca kendileriyle iletişim kurmasını istemedikleri kişilerin kendilerine ulaşmasını engelleyebilirler.

Unstoppable Domains, daha önce Polygon ve diğer blok zincirleri için web3 alan adlarını yayınlamıştı ve hizmetini farklı blockchain ağlarına da genişletmeyi planlıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x