XRP Ledger, SEC Davasına Rağmen Büyüyor • Coinkolik
Yükleniyor...

XRP Ledger, SEC Davasına Rağmen Büyüyor

XRP Ledger ikinci çeyrek sonuçlarına göre büyüme kaydettiğini açıkladı.

xrp analiz

XRP Ledger ikinci çeyrek sonuçlarına göre büyüme kaydettiğini açıkladı.

SEC ile uzun süredir bir anlaşmazlık içinde olan XRP’de işler istenildiği gibi gidiyor. XRP Ledger’ın ikinci çeyrek raporları bizlere büyümeyi gösteriyor.

XRP Ledger, İkinci Çeyrek Raporlarında Büyüme Kaydetti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Messari cephesinden yayımlanan bir rapor şirketin 2023’ün ikinci çeyreğinde büyüme kaydettiğini ortaya koydu. Rapor, SEC davasıyla ilgili endişelere rağmen, XRPL’nin 2023’ün ikinci çeyreğinde önemli bir büyüme kaydettiğini belirtmektedir. XRP Ledger, 2022’nin aynı dönemine göre yüzde 31,8’lik bir büyümeyle toplam yeni adres sayısında 138.790’a ulaşan önemli bir artış yaşadı.

xrp

Messari’nin raporuna göre, XRP Ledger (XRPL), Ripple ve SEC davasıyla ilgili endişelere rağmen protokolün birçok alanında önemli büyüme gösterdi. Rapor, XRP’nin dolaşımdaki piyasa değerinin bugüne kadar yüzde 42,5 arttığını göstermektedir. Bu büyüme, varlığın ilk çeyrekteki fiyat artışından kaynaklansa da, ikinci çeyrekte piyasa değeri yüzde 10,7 düşerek 27,8 milyar dolardan 24,8 milyar dolara geriledi.

XRP platformu, çeyrekten çeyreğe işlem hacminde düşüş yaşasa da, günlük ortalama NFT işlemlerinde yüzde 12,7 gibi kayda değer bir artışla 13.800’den 15.500’e yükseldi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x