Yükleniyor...

Zeus Capital, Chainlink (LINK) Konusunda Uyarmaya Devam Ediyor

Varlık yönetimi ve araştırma firması Zeus Capital, Chainlink’i (LINK) hedef almaya devam ediyor.

zeus capital chainlink link uyarilarina devam ediyor

Varlık yönetimi ve araştırma firması Zeus Capital, Chainlink’i (LINK) hedef almaya devam ediyor. Daha önce de haberini verdiğimiz gibi firma bir rapor yayınlayarak LINK’in merkeziyetsizlikle alakalı sorunlarının olduğunu ve ortaklıklarının da abartıldığını dile getirmişti.

Zeus Capital, şimdi de yeni bir duyuru yayınlayarak LINK’in fiyatı hakkında uyarılarda bulundu. LINK yatırımcılarına seslenen firma, ellerindeki token’ları çıkarma önerisi yaptı. Dün yayınlanan “Zeus’u Tasfiye Etme Kampanyasının Sonrası” başlıklı duyuruda Zeus, insanları bu altcoin’den uzaklaştırmaya çalışıyor.

LINK’in Geleceğine Dair Uyarılar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

LINK karşıtı yeni bir makale yayınlayan Zeus Capital, fiyatı 20 dolara yaklaşan ve daha sonra bir anda düşüşe geçen altcoin’in fiyat hareketlerini inceledi. Firma, LINK’in bu fiyat hareketleri sonrasında birçok yatırımcının zarar ettiğini, fiyatların çok manipülatif olduğunu söyledi.

LINK’in fiyatı 15 Ağustos 2020’de bir anda fırlayarak 19,37 ABD doları ile tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmıştı. Zeus Capital’e göre bu fırsatı kaçırmaktan korkan çok sayıda perakende yatırımcı programa katıldı:

“Tahmin edebileceğiniz gibi, çoğu kişisel birikimlerini kullandı veya kredi aldı, token’ın performansı ve görkemli geleceği ile ilgili olarak Twitter ve Telegram’da söylenen her şeye körü körüne güvenerek. Chainlink ponpon kızları insanları pes etmemeleri için kandırmaya devam ettiler, yoksa 40 yaşında olacaklarını ve  annelerinin bodrumunda yaşayacaklarını ifade ettiler.”

“Fiyat Düşene Kadar Her Şey Güzeldi”

Firma, yazıda şu ifadeleri kullandı:

“LINK’in destekçileri için fiyatlar düşmeye başlayana kadar her şey güllük gülistanlık görünüyordu. Sonra, en azından, tasarruflarını, ipoteklerini ve hatta ailelerini kaybeden yatırımcılar endişeli görünmeye başladı.”

link zeus capital
Kaynak: Zeus Capital

Zeus Capital, bu durumun etik olup olmadığını sorguluyor. Firmaya göre Chainlink, LINK token’larında oluşturulan ve depolanan muazzam serveti korumak için sadık destekçilerinden yararlandı.

Zeus Capital’e göre düşüşten önce Telegram ve Twitter, LINK’in kör destekçilerinden gelen heyecanla doluydu ve Zeus Capital’e karşı “zaferlerini” bekliyorlardı. Muhtemelen ünlü LINK denizcileri (LINK’in destekçilerine verilen isim: LINK Marines), insanlara en az 10 LINK satın almaları ve bu asil amacın bir parçası olmaları için çaresizce yalvardı.

LINK ve Zeus Capital arasındaki savaş devam edeceğe benziyor. Belki ileriki günlerde bu inatçı savaşı kimin kazanacağını görebiliriz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x