Yükleniyor...

5N1D’nin İkinci Bölümü: 0’ı 1 Yapmanın Yolu!

Coinkolik YouTube kanalında yayımlanan 5N1D'nin ikinci bölümünde, kripto nedir, Blockchain nedir konularını Doğukan Doğan değerlendirdi.

Coinkolik YouTube kanalında yayımlanan 5N1D’nin ikinci bölümünde, kripto nedir, Blockchain nedir konularını Doğukan Doğan değerlendirdi.

Doğukan Doğan’ın konuk olduğu 5N1D serisi Coinkolik YouTube kanalında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Serinin ikinci bölümü olan “0’ı 1 yapmanın yolu” izleyicilerin temel sorularına olan cevapları içeriyor.

Doğukan Doğan: İnsanlar Kriptoyu Para Basma Makinesi Olarak Görüyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik‘in yayınladığı 5N1D‘nin ikinci bölümünde, Doğukan Doğan kripto para ve Blockchain’de yanlış bilinenlere değindi. Serinin ikinci videosunda, Blockchain’in güvenliğinden ve kriptoda insanların nelere yanlış bildiğine dair keyifli bir sohbet gerçekleştirildi.

Kripto paranın Blockchain teknolojisinin yalnızca ufak bir kısmı olduğunu söyleyen Doğan, insanların aslen Blockchain’de de çok fazla bilgi kirliliğine sahip olduğunu anlattı. Blockchain’deki işlemlerin ekstra güvenlikli olduğuna vurgu yapan Doğan, geleceğin teknolojisi olarak görülen bu alandaki akıl karışıklıklarını gidermeye çalıştı.

Blockchain’in yanı sıra kriptonun daha çok insanların gündeminde olması sebebiyle kullanıcıların kriptoyu olmadığı gibi gördüğünü anlattı. Doğan, insanların kriptoyu bir para basma makinesi olarak gördüğünü anlattı. Ancak, durumun hiç de böyle olmadığını söyledi.

Ayrıca temel ve teknik analize ve farklarına değinen Doğukan Doğan’ın konuk olduğu 5N1D’nin ikinci bölümünü YouTube kanalımızda izleyebilirsiniz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x