Yükleniyor...

Kraken F1’de Sponsor Olarak İlk Yarışına Çıktı

Kripto para borsası Kraken Williams Racing ile sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

kraken abu dabiden kripto lisansi aldi

Kripto para borsası Kraken Williams Racing ile sponsorluk anlaşması imzalamıştı.

Kraken, bu hafta sonu Avustralya Grand Prix’sinde yarışan Williams Racing arabalarına dokuz sayfalık Bitcoin whitepaper’ının açılış alıntısını yerleştirdi.

Kraken Formula 1 Yarışında Logosunda Bitcoin Whitepaper’ını Kullandı

Kripto para borsası Kraken Formula 1 takımlarından Williams Racing’e sponsor oldu. Bu hafta sonu gerçekleşen Avusturya Grand Prix’inde şirket logosunda Bitcoin Whitepaper’ını sergiledi.

IMG 3235 675x675 1

Bu haftanın başlarında Williams Racing ile ilk resmi kripto ve Web3 ortağı olmak için ortaklık kurduğunu açıklayan Kraken, dokuz sayfalık belgenin açılış alıntısını takımın Avustralya Grand Prix’sinde yarışacak arabalarına yerleştiriyor.

Kraken Twitter’da bu durumu şu alıntı ile paylaştı:

“#Bitcoin’in hızlı olmadığını kim söyledi?”

Kripto para borsası Kraken logosundaki bu durumu şu şekilde açıkladı:

“Elektronik paranın tamamen eşler arası versiyonunun, çevrimiçi ödemelerin bir finans kuruluşundan geçmeden doğrudan bir taraftan diğerine gönderilmesine izin vereceğini ana hatlarıyla belirterek başlayan belge, arabanın burun konisinde yer alacak.”

Kripto borsası ayrıca seçilen Kraken NFT sahiplerine, Williams Racing arabasının arka kanadında sergilenen dijital koleksiyonlarını görme şansı vermeyi planlıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner