Near Foundation'ın hazinesinin değeri düşüşte • Coinkolik
Yükleniyor...

Near Foundation’ın hazinesinin değeri düşüşte

Near Foundation'ın hazinesi, token fiyatının düşmesiyle birlikte 1 milyar doların altına geriledi.

NEAR Foundation kripto

Near Foundation‘ın hazinesi, token fiyatının düşmesiyle birlikte 1 milyar doların altına geriledi.

Near Foundation’ın hazinesi, Near token’ının fiyatının düşüşünün etkisiyle düşüşe geçti. Bununla birlikte hazine 900 milyon dolara kadar geriledi.

Near Foundation, hazinenin düşüşü ardından yeni bir yol haritası çiziyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Near Foundation’ın hazinesi, NEAR token fiyatının düşmesiyle birlikte 900 milyon dolara geriledi. Bu 200 milyon dolarlık düşüş, genel olarak kripto piyasasındaki ayı dinamiklerinden kaynaklandı. Near Protocol’ün hazinesi, NEAR token’larının fiyatının 1,99 dolardan 1,38 dolara düşmesiyle bu seviyeye geriledi.

Near’ın hazinesi, şu anda 349 milyon dolarlık fiat para, 315 milyon NEAR token’ı, 90 milyon dolarlık kredi ve yatırımlardan oluşuyor. İkinci çeyrekte toplamda 16 milyon dolar ve 1 milyon NEAR token’ı ekosisteme dağıtıldı. Bununla birlikte, Near Hazinesi 2023’ün ilk çeyreğinde toplamda 1,1 milyar dolarlık bir seviyede bulunuyordu.

NEAR Protokol

Near geliştiricileri, volatil piyasada riski en aza indirmek için sorumlu bir yaklaşım benimsemek istiyor. Bununla birlikte, sermaye dağıtımını sürdürmek için NEAR dışındaki varlıklara maruz kalma konusunda kısıtlamalar getirdiklerini belirttiler. Near Foundation ayrıca, SEC’in Binance ve Coinbase‘e karşı açtığı davalar gibi sektördeki zorluklar karşısında odaklarını üç temel stratejiye çevirdiklerini ifade etti: Blockchain işletim sistemi geliştirme, merkeziyetsiz ekosistemin inşası ve Web2 kullanıcılarını Web3’e dahil etme.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x