Yükleniyor...

Paradigm, Coinbase Hissesi Aldı

Kripto para yatırım şirketi olan Paradigm, Coinbase hissesi satın aldı.

coinbase 1

Kripto para yatırım şirketi olan Paradigm, Coinbase hissesi satın aldı.

Paradigm, Coinbase hisselerine ikiye katlandı ve borsa operatöründe yaklaşık 50 milyon dolar değerinde daha fazla hisse satın aldı. Kripto VC firması, bu hafta başlarında Coinbase’in 810.000 hissesini ortalama 61 dolar fiyatla satın aldı.

Paradigm, Coinbase Hisse Sayısını İkiye Katladı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinbase‘in mevcut bir yatırımcısı olan kripto girişim sermayesi şirketi Paradigm, bu haftanın başlarında borsa operatöründen yaklaşık 50 milyon dolar değerinde daha fazla hisse satın aldı.

Coinbasein Dava Durdurma Teklifi Kabul Edildi

Paradigm’in kurucu ortağı ve Coinbase‘in eski kurucu ortağı Fred Ehrsam tarafından ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na bildirilen hisse alımı, Salı ve Çarşamba günleri ortalama 61 dolar fiyatla gerçekleşti. Bu işlemle birlikte, Paradigm One LP ve Paradigm Fund LP toplam 4,5 milyon Coinbase hissesine sahip oldu.

Paradigm, Coinbase’in SEC ile olan mücadelesinin ortasında şirkete daha fazla yatırım yapmaya karar verdi. Geçen ay SEC’e karşı açılan bir davanın ardından, Paradigm bu haftanın başlarında Coinbase’i desteklemek için bir dava açtı. VC firması, dosyasında SEC’in Coinbase’in kural koyma talebine yanıt vermedeki gecikmesinden sorumlu tutulmasını sağlamakta büyük çıkarları olduğunu belirtti ve bu gecikmenin sektörde belirsizlik yarattığını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x